Odwiedź naszego bloga

Janmedia patronem medialnym konferencji #poWUD

/
Miło nam poinformować, że zostaliśmy patronem medialnym konferencji…
, , , ,

Przepis na analizę konkurencji – część II (benchmarking)

/
Czy warto kopiować rozwiązania od innych? Czym benchmarking…

Skorzystaj z warsztatu dla firm

WARSZTAT UX

Dopasowany do Twoich potrzeb

Warsztat kierujemy do firm, które planują rozpoczęcie biznesu lub planują zmiany w istniejącym już produkcie interaktywnym. Jeżeli masz pomysł i chcesz rozpocząć swój e-biznes, skorzystaj z Warsztatu UX i zdobądź wiedzę potrzebną do rozpoczęcia rozmów z firmą wdrożeniową.

3300 zł netto + VAT

Nasza oferta

Audyt usability

Skorzystaj z profesjonalnej i szybkiej metody sprawdzenia użyteczności Twojego produktu. Zatrudnij do tego zadania naszych specjalistów!

Testy z użytkownikami

Przekonaj się, czy użytkownicy bez problemu korzystają z Twojego serwisu. Sprawdź jak bardzo intuicyjna i użyteczna jest Twoja strona. Nasi specjaliści usability są do Twojej dyspozycji.

Projektowanie i warsztaty

Stworzymy interaktywne prototypy Twojego nowego systemu oraz pokażemy w jaki sposób użytecznie projektować nowe rozwiązania

Szkolenie UX

Zdobądź wiedzę, w jaki sposób poprawić użyteczność Twojego produktu. Posiądź nie tylko teoretyczne, ale również praktyczne umiejętności z zakresu usability.

Eyetracking

Przekonaj się co przyciąga wzrok Twoich użytkowników i na jakie elementy zwracają największą uwagę w Twoim systemie.

Analiza konkurencji

Dowiedz się jak o klienta walczy Twoja konkurencja i poznaj ciekawe i warte uwagi rozwiązania, które możesz wykorzystać w swoim systemie.

Wybrani klienci

„Razem z Janmedia zrealizowaliśmy wiele projektów z dziedziny szeroko pojętej użyteczności. Nasza aplikacja mobilna, wcześniejsza strona internetowa, to rezultat wielu godzin wspólnie spędzonych na szukaniu najlepszych rozwiązań. Janmedia chętnie przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie, zawsze konfrontując je z wymaganiami Klienta. ”

Andrzej Jasiak, IT Project ManagerBiuro Podróży ITAKA

„Janmedia przeprowadziła audyt użyteczności oraz testy z użytkownikami strony bzwbk.pl. Wnioski, które dzięki temu otrzymaliśmy pomogły nam lepiej zrozumieć w jaki sposób nasi klienci korzystają ze strony oraz co należy na niej zmienić, żeby była bardziej intuicyjna. Podczas współpracy mogliśmy liczyć na wsparcie zespołu Janmedia proponującego najlepsze rozwiązania, zgodnie z obowiązującymi trendami.”

Rafał Kowalczyk, specjalista ds. komunikacji interaktywnejBank Zachodni WBK

„Nasza współpraca z Janmedia rozpoczęła się ponad trzy lata temu od przebudowy naszej strony korporacyjnej. Wspólnie tworzyliśmy nową logikę i architekturę obecnego serwisu. Ponieważ prace zakończyły się sukcesem, do dziś korzystamy z ich usług.”

Tomasz Sujak, dyrektor ds handlowychArchicom Holding

"Specjaliści z Janmedia, pozostając w stałej konsultacji z nami, zaprojektowali użyteczny zestaw elementów interfejsu w Bootstrapie, który umożliwi zespołom Redknee na całym świecie projektować użyteczne i czytelne dla użytkowników aplikacje. Zespół Janmedia wykazał się zaangażowaniem i pasją w podejściu do naszego projektu, a także elastycznością we współpracy, co było szczególnie istotne przy projekcie mającym wielu interesariuszy."

Aleksander Lemiec, R&D ManagerRedknee Poland